Rewolucyjne bonusy w Telekadrze!

WARUNKI OTRZYMANIA BONUSÓW

Okres szkoleniowy

Rozpoczynasz dopiero szkolenie wstępne i myślisz,że nic Ci się nie należy? Nic bardziej mylnego, ponieważ już na tym etapie masz zapewnione całkowicie BEZPŁATNE i certyfikowane szkolenia. Chcemy abyś podnosił swoje kwalifikacje zawodowe i czuł, że stajesz się profesjonalistą.

Młodszy Konsultant - okres próbny

Ukończyłeś szkolenie, zostałeś właśnie Młodszym Konsultantem, dostałeś pierwszą umowę zlecenie na okres miesiąca. Dzięki temu zyskujesz u nas kartę MultiBenefit i dalej masz dostęp do bezpłatnych i certyfikowanych szkoleń!

Młodszy Konsultant – przedłużenie współpracy

Po miesiącu pracy dalej masz status Młodszego Konsultanta, podpisujesz umowę zlecenie na następne dwa miesiące. Dostajesz od nas Krakowską Kartę Miejską na jedną, wybraną linię! Jeżeli jesteś naszym pracownikiem Telekadra będzie zapewniać Ci przejazd komunikacją miejską w Krakowie, co miesiąc.

Konsultant

Jesteś z nami już cztery miesiące, awansujesz na stanowisko: Konsultant. Teraz Twoja umowa zostaje przedłużona na okres ośmiu miesięcy. Pora na kolejny bonus! Jeżeli realizujesz swoje cele sprzedażowe otrzymasz od nas kartę Multisport! Prawda, że wygląda atrakcyjnie?

Starszy Konsultant

Kolejnym etapem jest awans na stanowisko Starszego Konsultanta, wtedy przedłużamy z Tobą umowę na kolejne dwanaście miesięcy i dostajesz od nas wtedy extra bonus! Zwiąż się z nami na dłużej i sam zobacz, jaki bonus czeka na Ciebie na tym etapie!