Polityka prywatności i wykorzystywania plików Cookies Akceptuj
Witamy po lepszej stronie zatrudnienia!

Rejestracja

Załóż konto wpisując podstawowe dane, aby móc w pełni korzystać z funkcjonalności portalu.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Telekadra Sp. z o.o. Sp. komandytowa z siedzibą w Krakowie, ul. Życzkowskiego 19 oraz jej partnerów biznesowych w celach marketingowych i statystycznych zgodnie ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 101, poz. 926 z 2002r.).
  • Wyrażam zgodę na otrzymanie informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z przepisem art. 10 ust 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 144 z 2002 r. poz. 1204).
    Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż mam prawo wglądu w te dane oraz możliwość ich poprawiania. Ponadto na podstawie art. 32 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy o ochronie danych osobowych, przyjmuję do wiadomości, iż mam prawo wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania swoich danych jak również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych w celach marketingowych lub wobec przekazywania bądź sprzedaży ich innemu administratorowi danych. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Telekadra Sp. z o.o. Sp. komandytowa z siedzibą w Krakowie, ul. Życzkowskiego 19.
  • Logowanie